Bugun...



Salvador Assdel Ege İkili Zafer Şengüler- Akın Koçlar ikilisinin!

Cumartesi, Pazar günü İzmir’de Gerçekleşen Salvador Assel ikili turnuvasına toplam 254 çift katıldı

facebook-paylas
Güncelleme: 26-12-2019 12:49:54 Tarih: 15-12-2019 20:06

Salvador Assdel Ege İkili Zafer Şengüler- Akın Koçlar ikilisinin!

Turnuvaya rekor sayılabilecek bir katılım gerçekleşti. Turnuva eleme seansları 16 bordluk 3 seans perdeli olarak oynandı. Eleme sonunda 96 çift A finali oynamaya hak kazandı. Bugün  A ve B Finallerinin 1. nci, 2. nci seansları A finalide 3 Seansı oynandı. 3 Seansın sonunda ödüller sahiplerini buldu.. Bugün oynanan turlardan sonra ilk gün sonunda birinci olan  son dönemlerin formda sporcusu Hüseyin Cesur-Ender Aksüyek ikilisi bugün oynanan 3 seans da da kötü bir performans gösterdiler ve dereceye giremediler. Bugün oynanan A finali 3 seansın sonunda ilk üç derece şu şekilde oldu. Enver Köksoy-Murat Molva çiftler üçüncü, Tezcan Şen-Mert Bilgen Çifti ikinci ve Birinciliği de K.Zafer Şengüler-Akın Koçlar çifti kazandılarTurnuvada başarılı olan tüm sporcuları tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Zafer Şengüler-Akın Koçlar Turnuva Birincileri

Tezcan Şen-Mert Bilgen Turnuva İkincileri

Enver Köksoy-E.Murat Molva

 

 

2019 Salvador Assael Ege Açık İkili A Finali
Sıra Oyuncu 1 Bölge1 Oyuncu 2 Bölge2 TOT
1 KUBİLAY ZAFER ŞENGÜLER Ankara AKIN KOÇLAR Ankara 59.61
2 TEZCAN ŞEN İstanbul MERT BİLGEN İzmir 59.20
3 ENVER KÖKSOY Ankara ESAT MURAT MOLVA Ankara 57.65
4 ENDER SONER ÖZCAN Balıkesir MEHMET OĞUZ ÖZKAHRAMAN Aydın 57.59
5 DİLEK YAVAŞ Bursa ÖZLEM KANDOLU İstanbul 56.98
6 POLAT ERDEMİL İzmir SİNAN TATLICIOĞLU İstanbul 56.72
7 OKTAY ÖZDEMİR Burdur ORHAN VELİ YÜCEL Burdur 56.39
8 ENDER AKSÜYEK İstanbul HÜSEYİN CESUR İstanbul 56.36
9 TAYFUN TURHAN İzmir AYHAN TÜRK İzmir 56.35
10 ORHAN ÖZÇELİK Muğla ŞEYDA YAĞCI İstanbul 56.26
11 ARDA KABACA İstanbul HAYDAR MERT ÖZDEMİR İzmir 55.97
12 HAKAN TABAK İzmir ALİ UÇAR Ankara 55.78
13 OKAN ÖZCAN İstanbul URAS ŞAMİLOĞLU İstanbul 55.52
14 YILDIRIM KAÇAR İzmir EKREM İLANBEY İzmir 55.20
15 MUSTAFA NEZİH GÜRLEROĞLU Balıkesir UĞUR ÇELİKBAŞ Balıkesir 55.18
16 UĞUR MENGÜÇ İzmir İBRAHİM HALİL ÖN İstanbul 55.05
17 MUSTAFA YÜCEL Muğla MURAT KAZIL Muğla 54.95
18 SONER SÜMERKAN Trabzon SAVAŞ ŞAHİN Trabzon 54.85
19 EKREM ARSLAN İzmir SALİH ÇETİN Aydın 54.66
20 BERRAK ERKAN İzmir ASLI ACAR İzmir 54.49
21 HÜSEYİN EROĞLU Adana TUNCAY ALTUN Osmaniye 54.43
22 ARMAĞAN EROL İzmir HASAN ÖZGÜR BAKAN İzmir 54.43
23 ALİ SALABAŞ İstanbul MEHMET REMZİ ŞAKİRLER İstanbul 54.41
24 MELİH OSMAN ŞEN İstanbul İPEK BAŞARIR İstanbul 54.40
25 HALDUN ÇIVGINER Muğla SERKAN ÜNAL İstanbul 54.32
26 ERDAL OLCAY ERCAN Tekirdağ BORA ER Tekirdağ 54.16
27 BARIŞ CENGİZ Eskişehir ZAFER BİLGİN Eskişehir 54.01
28 AHMET GÜRKAN POLAT İzmir KAAN AYDIN İzmir 54.00
29 OSMAN GEMİCİ İzmir ENDER PADIR İzmir 53.67
30 İRFAN GEDİK Aydın MUAMMER SÖYLEMEZOĞLU Aydın 53.17
31 ÖZDEN EMİNE BAŞTUĞ İzmir MEVLÜT KARABEKMEZ İzmir 53.13
32 MEHMET ALİ KORDÖV İstanbul AHMET NACİ ERDEM İstanbul 53.06
33 ALİ SERİNDAĞ Muğla ERHAN ÖNER Muğla 53.04
34 MUSTAFA ŞAHİN Antalya MUHSİN DERİCİ Antalya 52.87
35 SADIK KÜRŞAT ONARAN İzmir PEKİN ALIRSATAR İzmir 52.74
36 SEVİM EKEN Aydın İBRAHİM KAYA Aydın 52.64
37 AYDIN UYSAL İstanbul MEHMET FAİK KURANOĞLU Ankara 52.64
38 LEVENT İMAMOĞLU İstanbul NURTEN KÜÇÜKKÖYLÜ Muğla 52.64
39 AHMET ÇELİK İstanbul ADNAN MUSAOĞLU İstanbul 52.62
40 CAHİT YİĞİT BAŞBUĞ Gaziantep AYHAN ŞİMŞEK İzmir 52.50
41 BÜLENT ASLAN İzmir İHSANER ALKIM İzmir 52.49
42 HÜSEYİN SEVER İzmir CAHİT TAŞ İzmir 52.48
43 MURAT PARILDAR İzmir LEVENT ÖZBABACAN İzmir 52.41
44 OKTAY ÜNALDI Muğla SALİH BİLGEN Antalya 52.29
45 OLGU ŞEKER İstanbul HAKAN PEYRET İstanbul 52.26
46 AHMET HAZANTEKİN İzmir ENİS KIRDAR İzmir 52.26
47 NİHAT DURMUŞ İzmir MEHMET UYSAL İzmir 52.21
48 ŞERAFETTİN ARLI İzmir GÜNGÖR TOSUNOĞLU İzmir 52.12
49 ZEKİ UÇUM İzmir CENGİZ SAYISIZ İzmir 52.09
50 NEVZAT PEKÖZ İstanbul ESER PEKÖZ İstanbul 51.90
51 NAİM AYDIN Manisa SAİBE NAZLAN ABAÇ Mersin 51.88
52 OĞUZHAN KADIOĞLU İstanbul CENGİZ ÖZGEZ İstanbul 51.62
53 MEHMET TÜREMEN Denizli CEMİL SİNAN Denizli 51.61
54 REŞAT GÖZTEPE Aydın GÜVEN YILMAZ İzmir 51.56
55 VEDAT ÜNSAL TÜTÜNCÜ Ankara MEHMET KARADENİZ Isparta 51.51
56 FATİH BAŞARAN İzmir REFİK ÖZYURT İzmir 51.43
57 FERRUH YILMAZ Balıkesir TURGAY DEMİRKAN Balıkesir 51.34
58 MEHMET KANSUL Samsun SONER KAYABAŞ İzmir 51.26
59 FEVZİ UZUN Ankara İBRAHİM YILMAZ Manisa 51.23
60 AYŞE EDA AĞIRNASLI İzmir KENAN ÖZKURT İstanbul 51.16
61 AYŞE TUNA ELMAS İstanbul BERK BAŞARAN Kocaeli 50.97
62 HAKAN BAHÇECİ İstanbul MUHİTTİN YALÇIN AYDAR Muğla 50.67
63 CEMAL POSACI İzmir TAYFUN ÖZBEY Muğla 50.64
64 AHMET GÜNDOĞDU Denizli HAKAN GÜLEÇ Denizli 50.46
65 SABRİ KAAN GÜRBÜZER İzmir ZEYNİ ŞİMŞEK İzmir 50.46
66 ALİ ORHAN EKİNCİ İstanbul YUSUF KAHYAOĞLU Bursa 50.45
67 CEM SAMTAŞ İzmir ARİF ÖZKAYALAR İzmir 50.18
68 ÖMER CELAL UMUR İzmir BÜLENT ÖZGÜR TORUN İzmir 50.17
69 ŞENOL ÖZDEMİR Eskişehir YALÇIN ÖZDAMAR Eskişehir 50.17
70 FERDA KANLIKILIÇ İstanbul AHMET MURAT ÖZER İstanbul 49.83
71 MUSTAFA SÜZÜK Manisa ERGUN ANAR Ankara 49.80
72 TANER AKALIN İzmir MEHMET BORAN Tekirdağ 49.51
73 ŞUAYİP ERCAN Muğla GÖKHAN UZ Muğla 49.27
74 AYŞE GAMZE UĞURMAN Muğla BİROL US Muğla 49.27
75 SEYYİT ÜNLÜÇAY Hatay ROZET DALVA İzmir 49.15
76 METİN YURDAKUL Aydın ŞAHİN ÖZKAN Muğla 48.76
77 KENAN KÜRŞAD GÜNEL İstanbul ZEYNEP SERAP IŞIM İstanbul 48.60
78 UĞUR AYKAL İzmir ÜMİT YÜCEL ÖZTUNÇ İzmir 48.51
79 MAHMUT KUZU Uşak ÇAĞDAŞ ERİŞKİN Uşak 47.98
80 ÜMİT BÜLBÜLOĞLU İstanbul SERDAR GÜLER İstanbul 47.73
81 YASEMİN MERÇİL İstanbul MUSTAFA ARSLAN İstanbul 47.50
82 ONUR ATALAY Hatay YILMAZ ARIKAN Hatay 47.40
83 İSMAİL HALEZEROĞLU Ankara NAZİK SERAP KURANOĞLU Ankara 47.37
84 KEMAL GÜNAY İzmir İLKER SARTIK İzmir 47.32
85 NİLGÜN TANYERİ İzmir HASAN GÜNER İzmir 46.94
86 MEHMET MİHDİ IŞIK Aydın SELAHATTİN AYHAN Aydın 46.68
87 MUZAFFER MUTCUOĞLU İzmir AHMET İLHAN İzmir 46.20
88 EMİR SALMAN İstanbul TUNCAY ÇAM İstanbul 45.67
89 MEHMET SAĞRA Ordu ERDEM VURAL DEMİR Ordu 45.27
90 AHMET ZEKİ POLAT İzmir ALİ COŞKUN İzmir 45.01
91 EZGİ ASİYE ZEREN İzmir BÜŞRA GÜLENÇ İzmir 43.76
92 MURAT DEMİRSAN İstanbul ESRA SÖNMEZ İstanbul 43.60
93 UMUT GÖRKEM EREN Denizli HALİL KEYİK Denizli 42.37
94 SEMA ECEVİT İzmir AYŞE BANU ÖZDEMİR İzmir 41.72

 




Kaynak: Haber merkezi

Bu haber 599 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Son Dakika-Last Minute Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Sivasspor 16 10 2 4 34 16 34 +18
2 İstanbul Başakşehir 16 8 2 6 27 16 30 +11
3 Trabzonspor 16 8 3 5 29 17 29 +12
4 Fenerbahçe 16 8 4 4 32 20 28 +12
5 Beşiktaş 16 8 5 3 23 21 27 +2
6 Alanyaspor 16 7 4 5 29 15 26 +14
7 Galatasaray 16 6 4 6 18 15 24 +3
8 Yeni Malatyaspor 16 6 5 5 31 21 23 +10
9 Göztepe 16 6 5 5 19 19 23 0
10 Gaziantep FK 16 6 5 5 25 27 23 -2
11 Denizlispor 16 6 7 3 17 21 21 -4
12 Çaykur Rizespor 16 6 8 2 16 25 20 -9
13 Gençlerbirliği 16 4 6 6 27 28 18 -1
14 Kasımpaşa 16 4 9 3 25 29 15 -4
15 Konyaspor 16 3 7 6 14 22 15 -8
16 Antalyaspor 16 3 8 5 15 28 14 -13
17 MKE Ankaragücü 16 2 9 5 13 32 11 -19
18 Kayserispor 16 2 10 4 14 36 10 -22
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 16 11 2 3 23 11 36 +12
2 Menemenspor 16 8 4 4 21 17 28 +4
3 Akhisarspor 16 7 3 6 21 16 27 +5
4 BB Erzurumspor 16 8 5 3 18 13 27 +5
5 Keçiörengücü 16 6 3 7 14 10 25 +4
6 Ümraniyespor 16 7 5 4 27 24 25 +3
7 Bursaspor 16 8 5 3 23 21 24 +2
8 Fatih Karagümrük 16 6 5 5 20 19 23 +1
9 Altay 16 6 5 5 22 19 23 +3
10 Balıkesirspor 16 6 5 5 16 12 23 +4
11 Adana Demirspor 16 5 5 6 21 17 21 +4
12 Giresunspor 16 5 6 5 17 23 20 -6
13 İstanbulspor 16 4 5 7 26 24 19 +2
14 Altınordu 16 3 7 6 14 20 15 -6
15 Osmanlıspor FK 16 4 9 3 17 25 12 -8
16 Boluspor 16 2 8 6 13 22 12 -9
17 Adanaspor 16 1 9 6 16 28 9 -12
18 Eskişehirspor 16 4 10 2 22 30 5 -8
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa FK 17 13 1 3 47 16 42 +31
2 Samsunspor 17 12 1 4 39 7 40 +32
3 Hekimoğlu Trabzon 17 10 5 2 31 27 32 +4
4 Çorum FK 17 10 6 1 25 20 31 +5
5 Sancaktepe Bld 17 9 5 3 29 15 30 +14
6 İnegölspor 17 8 6 3 26 16 27 +10
7 Pendikspor 17 7 6 4 23 20 25 +3
8 Tarsus İdman Yurdu 17 8 8 1 23 24 25 -1
9 Zonguldak Kömürspor 17 6 6 5 22 22 23 0
10 Hacettepe Spor 17 7 8 2 22 29 23 -7
11 Afjet Afyonspor 17 6 7 4 25 22 22 +3
12 Sarıyer 17 5 6 6 18 19 21 -1
13 Kırklarelispor 17 5 6 6 13 21 21 -8
14 Amed Sportif 17 5 7 5 13 26 20 -13
15 Gümüşhanespor 17 5 9 3 20 24 18 -4
16 Başkent Akademi FK 17 4 10 3 18 24 15 -6
17 1922 Konyaspor 17 4 11 2 19 30 14 -11
18 Şanlıurfaspor 17 0 16 1 4 55 14 -51
Takım O G M B A Y P AV
1 24Erzincanspor 17 10 1 6 25 10 36 +15
2 Serik Belediyespor 17 10 2 5 32 18 35 +14
3 68 Aksaray Belediyespor 17 9 3 5 28 13 32 +15
4 Artvin Hopaspor 17 8 2 7 27 12 31 +15
5 Çatalcaspor 17 6 2 9 26 16 27 +10
6 Karaköprü Belediyespor 17 6 3 8 15 11 26 +4
7 Silivrispor 17 6 5 6 23 19 24 +4
8 Çankaya FK 17 6 6 5 19 20 23 -1
9 Düzcespor 17 6 6 5 11 13 23 -2
10 Buca FK 17 6 6 5 20 24 23 -4
11 Sultanbeyli Bld. 17 5 6 6 17 17 21 0
12 Erzin Spor Kulübü 17 4 5 8 17 16 20 +1
13 Kızılcabölükspor 17 4 6 7 23 24 19 -1
14 Şile Yıldızspor 17 4 7 6 12 14 18 -2
15 Yeni Orduspor 17 2 3 12 6 9 18 -3
16 Yomraspor 17 3 6 8 17 20 17 -3
17 Tokatspor 17 1 13 3 11 34 6 -23
18 Manisaspor 17 0 14 3 11 50 3 -39
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 27/12/2019 Beşiktaş vs Gençlerbirliği
 28/12/2019 MKE Ankaragücü vs Denizlispor
 28/12/2019 İstanbul Başakşehir vs Kasımpaşa
 28/12/2019 Trabzonspor vs Kayserispor
 28/12/2019 Galatasaray vs Antalyaspor
 29/12/2019 Sivasspor vs Göztepe
 29/12/2019 Alanyaspor vs Konyaspor
 29/12/2019 Gaziantep FK vs Yeni Malatyaspor
 29/12/2019 Çaykur Rizespor vs Fenerbahçe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 27/12/2019 Adanaspor vs Fatih Karagümrük
 28/12/2019 Ümraniyespor vs BB Erzurumspor
 28/12/2019 Balıkesirspor vs Osmanlıspor FK
 28/12/2019 Bursaspor vs Hatayspor
 28/12/2019 Altınordu vs Menemenspor
 29/12/2019 Boluspor vs Eskişehirspor
 29/12/2019 Keçiörengücü vs Akhisarspor
 29/12/2019 İstanbulspor vs Adana Demirspor
 29/12/2019 Altay vs Giresunspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 11/01/2020 Bandırmaspor vs Van Spor
 11/01/2020 Kırşehir Belediyespor vs Eyüpspor
 11/01/2020 Tuzlaspor vs Kastamonuspor
 12/01/2020 Elazığspor vs Bayburt Özel İdare Spor
 12/01/2020 Kahramanmaraşspor vs Uşak Spor
 12/01/2020 Bodrumspor vs Ankara Demirspor
 12/01/2020 Ergene Velimeşe vs Sakaryaspor
 12/01/2020 Kardemir Karabükspor vs Sivas Belediyespor
 12/01/2020 Niğde Anadolu FK vs Etimesgut Belediyespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 11/01/2020 24Erzincanspor vs Serik Belediyespor
 11/01/2020 Çankaya FK vs Buca FK
 11/01/2020 Çatalcaspor vs Tokatspor
 11/01/2020 Şile Yıldızspor vs Karaköprü Belediyespor
 12/01/2020 Yomraspor vs Artvin Hopaspor
 12/01/2020 Erzin Spor vs Silivrispor
 12/01/2020 Kızılcabölükspor vs Düzcespor
 12/01/2020 Manisaspor vs Sultanbeyli Bld.
 12/01/2020 68 Aksaray Belediyespor vs Yeni Orduspor
SON YORUMLANANLAR

Briç ve Satranç TV de en çok görmek istediğiniz şey nedir?


NAMAZ VAKİTLERİ
HABER ARA
YUKARI YUKARI