Bugun...



Necmettin Sünget Turnuvası sahiplerini buldu!

Bu yıl 19. Düzenlenen Briç duayeni Necmettin Sünget anısına düzenlenen Turnuva 17 Kasım Pazar günü Büyük Kulüpte eleme karşılaşmaları yapıldı.

facebook-paylas
Güncelleme: 19-11-2019 15:15:56 Tarih: 19-11-2019 15:03

Necmettin Sünget Turnuvası sahiplerini buldu!

Pazartesi akşamı Hoşgörü Briç kulübünde yapılan oldukça keyifli ve rekabeti yüksek bir ortamda gerçekleşen turnuvada, Birinciliği Arzu Sönmez-Hüseyin Cesur ikilisi alırken ikinciliği Can Yılmaz-M.Remzi Şakirler, Üçüncülüğü özgüvenleri çok yüksek ne istediklerini bilen bundan sonra ismimizi çok sık duyacaksınız diyecek kadar özgüvene sahip çok genç bir ikili Hamza Çoban-Metecan Kalaycı aldı. Karışık birinciler Berk Başaran-H.Zafer Öztürk olurken kadın birincilerde Ezel Mey Zaim-Nilgün Kotan ikilisi kazandılar. Briç ve Satranç Tv finalin tamamını çekti bu hafta içinde kanaldan izleyebilirsiniz. Turnuvada derece alan bütün sporcuları kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

19.NECMETTİN SÜNGET KUPASI AÇIK İKİLİ GENEL
Sıra Oyuncu 1 Bölge1 Oyuncu 2 Bölge2 Kategori Final Toplam
1 ARZU SÖNMEZ İstanbul HÜSEYİN CESUR İstanbul Karışık 59,08 61,321
2 CAN YILMAZBAYHAN İstanbul MEHMET REMZİ ŞAKİRLER İstanbul Açık 56,23 59,17
3 HAMZA ÇOBAN İstanbul METECAN KALAYCI İstanbul Genç 55,92 58,106
4 ZEKİ TAŞPINAR İstanbul ETKİN ÖZGAN İstanbul Açık 54,38 57,02
5 OKAN ÖZCAN İstanbul URAS ŞAMİLOĞLU İstanbul Açık 53,85 56,573
6 EŞREF ŞİRİN İstanbul AHMET NEDİM KAHRAMAN İstanbul Açık 60,31 56,438
7 ALİ GÜL İstanbul KEREM ÖZAYDIN İstanbul Açık 60,38 56,31
8 LEVENT İMAMOĞLU İstanbul SERKAN ÜNAL İstanbul Açık 57 56,029
9 DURSUN BAYSAL İstanbul BARIŞ DURSUN İstanbul Açık 51,08 55,953
10 NESİM ESKİNAZ İstanbul SAM GATTENİO İstanbul Açık 50,62 55,752
11 BERK BAŞARAN Kocaeli HURİYE ZAFER ÖZTÜRK İstanbul Karışık 55,92 55,711
12 YAHYA ÇINAR İstanbul ŞEBNEM KÖKBUDAK İstanbul Karışık 56,31 55,053
13 OKAY GÜR İstanbul SEVİL NUHOĞLU İstanbul Karışık 52,38 55,053
14 ERDEM VURAL DEMİR Ordu FATMA GÜL DEMİR Ordu Karışık 55,85 55,014
15 EZEL MEY ZAİM İstanbul NİLGÜN KOTAN İstanbul Kadın 52,08 54,979
16 CENGİZ KOÇ İstanbul HAYATİ ERGÜR Samsun Açık 50,77 54,744
17 BEDİİ MELİH KOTAN İstanbul VOLKAN DENİZCİ Samsun Açık 56,15 54,462
18 AHMET NACİ ERDEM İstanbul ERCÜMENT YAĞMUR İstanbul Açık 55,23 54,204
19 YUSUF SOHTORİK İstanbul NURAY ŞEN İstanbul Karışık 56,38 54,194
20 LİNA ALEV İstanbul NETSY VİKTORYA SAYER İstanbul Senyör 56,23 54,104
21 MUSTAFA ŞEVKET GÜRTÜRK İstanbul ADNAN MUSAOĞLU İstanbul Açık 53,46 54,079
22 MEHMET TABAN İstanbul KORKUD KAAN YALNIZ İstanbul Açık 50,15 53,755
23 İLHAN NUMANOĞLU İstanbul HABİP BAYRAM İstanbul Senyör 46,77 53,711
24 YASEMİN MERÇİL İstanbul MUSTAFA ARSLAN İstanbul Karışık 53,85 53,619
25 MESUT TEKİN İstanbul CENK ARİF DURĞUN Manisa Açık 49,15 53,124
26 MERT UZUNHASAN İstanbul AYŞE LALE GÜMRÜKÇÜOĞLU Ankara Karışık 51,77 52,961
27 OKTAY ÇETİN İstanbul SADETTİN DOĞAN İstanbul Açık 44,38 52,878
28 SİNAN TATLICIOĞLU İstanbul KENAN ÖZKURT Muğla Açık 47,62 52,859
29 ERGÜN KORKUT İstanbul MEHMET REHA TOLUN İstanbul Senyör 53,23 52,812
30 REŞİT MURAT ERKEL İstanbul MEHMET EMİN ÇOPUR Muğla Senyör 49,23 52,648
31 AYŞE KUTLAY İstanbul HATİCE ÖZGÜR İstanbul Kadın 52,85 52,528
32 HATİCE AKTEN KURTOĞLU ZAB İstanbul ÖZGÜR KANLI İstanbul Karışık 48,69 52,378
33 DENİZ GÜNAY İstanbul RAUF TEMİZEL İstanbul Karışık 48,23 52,308
34 SÜLEYMAN KOLATA İstanbul YUSUF KAHYAOĞLU Bursa Açık 50,23 52,144
35 METİN GÜVEN İstanbul RITA GHOSN Lübnan Karışık 45,23 52,105
36 RAMAZAN BURAK BAŞKAN İstanbul FERİDUN AVNİ MUTLU DEMİRKAYA İzmir Açık 47,23 52,054
37 TAHSİN SELÇUK ATALIK İstanbul LEYLA ATALIK İstanbul Senyör 50,38 51,901
38 RAMAZAN MESUT TUNCA İstanbul CEMİL ATABEYLİ İstanbul Senyör 50,23 51,789
39 EMİN KEŞANİ Hatay SACİT KOCAMANOĞLU İstanbul Açık 46,15 51,455
40 NAMIK KÖKTEN İstanbul HATİCE NAZAN KÖKTEN İstanbul Senyör 44 51,392
41 EMRE YAZICI İstanbul NEJAT ENVER ERSOY İstanbul Açık 50,08 51,04
42 OKTAY GEÇİT İstanbul ROKOS KASAPOĞLU İstanbul Açık 49,92 50,976
43 KASIM ARIKAN İstanbul LEVENT NEDİM İNAN İstanbul Açık 42,92 50,32
44 EROL İLMEZ İstanbul MEHMET ŞAHİN Şanlıurfa Açık 46,92 49,854
45 SADIK AKAY İstanbul SÜLEYMAN ERDAL SÜTMEN İstanbul Açık 45,15 49,448
46 ZEYNEP ARZUM DEMİRBİLEK İstanbul MEHMET ARDA DAĞCIOĞLU İstanbul Karışık 42,15 49,421
47 FATMA DİCLE TOKER İstanbul ALTUĞ GÖBEKLİ İstanbul Karışık 38,92 48,276
48 AYŞE SİBEL SOMUNCUOĞLU İstanbul TURHAN ERGUN AMASYALI İstanbul Karışık 40,15 48,194
49 HAKAN AKARGÜL İstanbul OSMAN KAYA İstanbul Açık 42,08 48,059
50 MELİSA AKBAYDAR İstanbul ÖZGÜR GÜNER İzmir Genç 38,23 47,506
51 TUNCAY ÇAM İstanbul MEHMET ŞİRİN İstanbul Açık 40,31 47,408
52 ŞENOL SÜNGET İstanbul TİJEN HALAÇOĞLU İstanbul Kadın 34,15 44,182



Kaynak: Haber merkezi

Bu haber 776 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Son Dakika-Last Minute Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Sivasspor 16 10 2 4 34 16 34 +18
2 İstanbul Başakşehir 16 8 2 6 27 16 30 +11
3 Trabzonspor 16 8 3 5 29 17 29 +12
4 Fenerbahçe 16 8 4 4 32 20 28 +12
5 Beşiktaş 16 8 5 3 23 21 27 +2
6 Alanyaspor 16 7 4 5 29 15 26 +14
7 Galatasaray 16 6 4 6 18 15 24 +3
8 Yeni Malatyaspor 16 6 5 5 31 21 23 +10
9 Göztepe 16 6 5 5 19 19 23 0
10 Gaziantep FK 16 6 5 5 25 27 23 -2
11 Denizlispor 16 6 7 3 17 21 21 -4
12 Çaykur Rizespor 16 6 8 2 16 25 20 -9
13 Gençlerbirliği 16 4 6 6 27 28 18 -1
14 Kasımpaşa 16 4 9 3 25 29 15 -4
15 Konyaspor 16 3 7 6 14 22 15 -8
16 Antalyaspor 16 3 8 5 15 28 14 -13
17 MKE Ankaragücü 16 2 9 5 13 32 11 -19
18 Kayserispor 16 2 10 4 14 36 10 -22
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 16 11 2 3 23 11 36 +12
2 Menemenspor 16 8 4 4 21 17 28 +4
3 Akhisarspor 16 7 3 6 21 16 27 +5
4 BB Erzurumspor 16 8 5 3 18 13 27 +5
5 Keçiörengücü 16 6 3 7 14 10 25 +4
6 Ümraniyespor 16 7 5 4 27 24 25 +3
7 Bursaspor 16 8 5 3 23 21 24 +2
8 Fatih Karagümrük 16 6 5 5 20 19 23 +1
9 Altay 16 6 5 5 22 19 23 +3
10 Balıkesirspor 16 6 5 5 16 12 23 +4
11 Adana Demirspor 16 5 5 6 21 17 21 +4
12 Giresunspor 16 5 6 5 17 23 20 -6
13 İstanbulspor 16 4 5 7 26 24 19 +2
14 Altınordu 16 3 7 6 14 20 15 -6
15 Osmanlıspor FK 16 4 9 3 17 25 12 -8
16 Boluspor 16 2 8 6 13 22 12 -9
17 Adanaspor 16 1 9 6 16 28 9 -12
18 Eskişehirspor 16 4 10 2 22 30 5 -8
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa FK 17 13 1 3 47 16 42 +31
2 Samsunspor 17 12 1 4 39 7 40 +32
3 Hekimoğlu Trabzon 17 10 5 2 31 27 32 +4
4 Çorum FK 17 10 6 1 25 20 31 +5
5 Sancaktepe Bld 17 9 5 3 29 15 30 +14
6 İnegölspor 17 8 6 3 26 16 27 +10
7 Pendikspor 17 7 6 4 23 20 25 +3
8 Tarsus İdman Yurdu 17 8 8 1 23 24 25 -1
9 Zonguldak Kömürspor 17 6 6 5 22 22 23 0
10 Hacettepe Spor 17 7 8 2 22 29 23 -7
11 Afjet Afyonspor 17 6 7 4 25 22 22 +3
12 Sarıyer 17 5 6 6 18 19 21 -1
13 Kırklarelispor 17 5 6 6 13 21 21 -8
14 Amed Sportif 17 5 7 5 13 26 20 -13
15 Gümüşhanespor 17 5 9 3 20 24 18 -4
16 Başkent Akademi FK 17 4 10 3 18 24 15 -6
17 1922 Konyaspor 17 4 11 2 19 30 14 -11
18 Şanlıurfaspor 17 0 16 1 4 55 14 -51
Takım O G M B A Y P AV
1 24Erzincanspor 17 10 1 6 25 10 36 +15
2 Serik Belediyespor 17 10 2 5 32 18 35 +14
3 68 Aksaray Belediyespor 17 9 3 5 28 13 32 +15
4 Artvin Hopaspor 17 8 2 7 27 12 31 +15
5 Çatalcaspor 17 6 2 9 26 16 27 +10
6 Karaköprü Belediyespor 17 6 3 8 15 11 26 +4
7 Silivrispor 17 6 5 6 23 19 24 +4
8 Çankaya FK 17 6 6 5 19 20 23 -1
9 Düzcespor 17 6 6 5 11 13 23 -2
10 Buca FK 17 6 6 5 20 24 23 -4
11 Sultanbeyli Bld. 17 5 6 6 17 17 21 0
12 Erzin Spor Kulübü 17 4 5 8 17 16 20 +1
13 Kızılcabölükspor 17 4 6 7 23 24 19 -1
14 Şile Yıldızspor 17 4 7 6 12 14 18 -2
15 Yeni Orduspor 17 2 3 12 6 9 18 -3
16 Yomraspor 17 3 6 8 17 20 17 -3
17 Tokatspor 17 1 13 3 11 34 6 -23
18 Manisaspor 17 0 14 3 11 50 3 -39
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 27/12/2019 Beşiktaş vs Gençlerbirliği
 28/12/2019 MKE Ankaragücü vs Denizlispor
 28/12/2019 İstanbul Başakşehir vs Kasımpaşa
 28/12/2019 Trabzonspor vs Kayserispor
 28/12/2019 Galatasaray vs Antalyaspor
 29/12/2019 Sivasspor vs Göztepe
 29/12/2019 Alanyaspor vs Konyaspor
 29/12/2019 Gaziantep FK vs Yeni Malatyaspor
 29/12/2019 Çaykur Rizespor vs Fenerbahçe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 27/12/2019 Adanaspor vs Fatih Karagümrük
 28/12/2019 Ümraniyespor vs BB Erzurumspor
 28/12/2019 Balıkesirspor vs Osmanlıspor FK
 28/12/2019 Bursaspor vs Hatayspor
 28/12/2019 Altınordu vs Menemenspor
 29/12/2019 Boluspor vs Eskişehirspor
 29/12/2019 Keçiörengücü vs Akhisarspor
 29/12/2019 İstanbulspor vs Adana Demirspor
 29/12/2019 Altay vs Giresunspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 11/01/2020 Bandırmaspor vs Van Spor
 11/01/2020 Kırşehir Belediyespor vs Eyüpspor
 11/01/2020 Tuzlaspor vs Kastamonuspor
 12/01/2020 Elazığspor vs Bayburt Özel İdare Spor
 12/01/2020 Kahramanmaraşspor vs Uşak Spor
 12/01/2020 Bodrumspor vs Ankara Demirspor
 12/01/2020 Ergene Velimeşe vs Sakaryaspor
 12/01/2020 Kardemir Karabükspor vs Sivas Belediyespor
 12/01/2020 Niğde Anadolu FK vs Etimesgut Belediyespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 11/01/2020 24Erzincanspor vs Serik Belediyespor
 11/01/2020 Çankaya FK vs Buca FK
 11/01/2020 Çatalcaspor vs Tokatspor
 11/01/2020 Şile Yıldızspor vs Karaköprü Belediyespor
 12/01/2020 Yomraspor vs Artvin Hopaspor
 12/01/2020 Erzin Spor vs Silivrispor
 12/01/2020 Kızılcabölükspor vs Düzcespor
 12/01/2020 Manisaspor vs Sultanbeyli Bld.
 12/01/2020 68 Aksaray Belediyespor vs Yeni Orduspor
SON YORUMLANANLAR

Briç ve Satranç TV de en çok görmek istediğiniz şey nedir?


NAMAZ VAKİTLERİ
HABER ARA
YUKARI YUKARI