Bugun...



Karışık Milli Takım seçmesi 11-14 Ocakta!

Karışık Milli Takım elemeleri 11-14 Ocak tarihlerinde Pendik’de yapılacaktır.

facebook-paylas
Güncelleme: 09-01-2020 12:28:50 Tarih: 09-01-2020 12:15

Karışık Milli Takım seçmesi 11-14 Ocakta!

Son Kayıt olma tarihi dün gece yarısı sona erdi. Toplam 15 takımın kayıt yaptırdığı elemelerde mücadele edecek bütün takımlarımıza başarılar diliyoruz. Turnuvaya kayıt yaptıran takımlar ve kadroları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

 

No Takım Adı Oyuncular Takım Kaptanı(Adını Giriniz) Kategori
16369 RÜYA AYŞE TUNA ELMAS (341102)
EBRU TUNÇOK (341016)
SELEN BÜKE AKDAŞ (070265)
SÜLEYMAN KOLATA (340366)
BERK BAŞARAN (410033)
TOLGA ÖZBAY (420003)
SÜLEYMAN KOLATA  
16385 No Pasaran YUSUF SOHTORİK (340319)
BERRAK ERKAN (353568)
MEHMET IŞIN KANDEMİR (260155)
NURAY ŞEN (342936)
RAMAZAN BURAK BAŞKAN (090145)
RİVA ŞALHON (340184)
Yusuf Sohtorik  
16390 ASYA AYLİN GÜVENTAŞ DENİZCİ (342330)
VOLKAN DENİZCİ (550002)
ALİYE UĞUR (341428)
UFUK UĞUR (341368)
ŞENOL SÜNGET (340550)
TAN ÇİMEN (350395)
VOLKAN DENIZCI  
16393 Onko HÜSEYİN CESUR (340839)
ARZU SÖNMEZ (341958)
AYŞE NURAY KAMGÖZEN (060076)
EMİN KAMGÖZEN (060119)
340839  
16398 İÇERDE ZEYNEP ARZUM DEMİRBİLEK (340701)
MAİSY ALUF (341512)
RAKEL NAHMİYAS (340183)
MEHMET GÖKHAN YILMAZ (340020)
OKAY GÜR (340278)
HÜSEYİN AVKAN (340003)
ZEYNEP YILMAZ  
16399 Fox TUNA ALUF (340081)
BAŞAK KÜTÜK (062342)
FATMA SIRMA SANUS (342087)
SEDAT ALUF (340069)
ÖMER KIZILOK (260111)
NAMIK KÖKTEN (340058)
Namık Kökten  
16400 XYZ ERDİNÇ ERBİL (340101)
FÜSUN GÜLTEKİNGİL (341384)
FERDA ÇAKICI (063275)
ERDEM ÖZTÜRK (062276)
HAKAN PEYRET (340911)
İNCİ SÜT (341279)
ERDİNÇ ERBİL  
16401 Cast Bordo SEVİL NUHOĞLU (340061)
NAZİK SERAP KURANOĞLU (061957)
MEHMET FAİK KURANOĞLU (061898)
MEHMET FARUK KEPEKÇİ (540022)
SONER ÇUBUKÇU (061916)
YASEMİN ERENGİL (340869)
Mehmet Kuranoğlu  
16405 Scorpius FERDA KANLIKILIÇ (340388)
EBRU BALCI (411177)
JÜLİDE YARDIMCI (340471)
MEHMET REMZİ ŞAKİRLER (340047)
SİNAN TATLICIOĞLU (060173)
AHMET MURAT ÖZER (340825)
Murat Özer  
16409 ALTAY AYŞE LALE GÜMRÜKÇÜOĞLU (340270)
SERKAN ÜNAL (342501)
MELİH OSMAN ŞEN (341098)
İPEK BAŞARIR ŞEN (342320)
İpek Başarır Şen  
16412 Majör TEZCAN ŞEN (340680)
EMİNE ŞEN (340427)
KUDRET METİN (340421)
AYŞE NAZLI METİN (340087)
İLKER AYAZ (341995)
ASLI ACAR (351066)
Tezcan Şen  
16413 Arf RİFAT VARDAR (063063)
İLKER ÇUBUKÇU (061961)
FAİLE BAĞCIOĞLU (062996)
EGE BÜLBÜL (060293)
ÖZGE UZUN (100318)
MURAT KAYA (061982)
Rifat Vardar  
16414 MİLA ALİ ORHAN EKİNCİ (340060)
NEŞE DİRİM (340645)
YASEMİN MERÇİL (340559)
MUSTAFA ARSLAN (342159)
NEDİME DE TARANTO (341753)
Orhan Ekinci  
16415 BİZİM TAKIM NEVZAT AYDOĞDU (150001)
TUĞBA ERSİN (411233)
GÜLER VAHABOĞLU (060156)
HALİL HALDUN VAHABOĞLU (060154)
NEVZAT AYDOĞDU  
16416 DentGroup Nişantaşı GÜZİDE ÖZTÜRK (342803)
HELİN ERDOĞDU (070195)
BÜLENT ÖZGÜR TORUN (200211)
BÜLENT ASLAN (340027)
Bülent Aslan



Kaynak: Haber merkezi

Bu haber 415 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Son Dakika-Last Minute Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Sivasspor 16 10 2 4 34 16 34 +18
2 İstanbul Başakşehir 16 8 2 6 27 16 30 +11
3 Trabzonspor 16 8 3 5 29 17 29 +12
4 Fenerbahçe 16 8 4 4 32 20 28 +12
5 Beşiktaş 16 8 5 3 23 21 27 +2
6 Alanyaspor 16 7 4 5 29 15 26 +14
7 Galatasaray 16 6 4 6 18 15 24 +3
8 Yeni Malatyaspor 16 6 5 5 31 21 23 +10
9 Göztepe 16 6 5 5 19 19 23 0
10 Gaziantep FK 16 6 5 5 25 27 23 -2
11 Denizlispor 16 6 7 3 17 21 21 -4
12 Çaykur Rizespor 16 6 8 2 16 25 20 -9
13 Gençlerbirliği 16 4 6 6 27 28 18 -1
14 Kasımpaşa 16 4 9 3 25 29 15 -4
15 Konyaspor 16 3 7 6 14 22 15 -8
16 Antalyaspor 16 3 8 5 15 28 14 -13
17 MKE Ankaragücü 16 2 9 5 13 32 11 -19
18 Kayserispor 16 2 10 4 14 36 10 -22
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 16 11 2 3 23 11 36 +12
2 Menemenspor 16 8 4 4 21 17 28 +4
3 Akhisarspor 16 7 3 6 21 16 27 +5
4 BB Erzurumspor 16 8 5 3 18 13 27 +5
5 Keçiörengücü 16 6 3 7 14 10 25 +4
6 Ümraniyespor 16 7 5 4 27 24 25 +3
7 Bursaspor 16 8 5 3 23 21 24 +2
8 Fatih Karagümrük 16 6 5 5 20 19 23 +1
9 Altay 16 6 5 5 22 19 23 +3
10 Balıkesirspor 16 6 5 5 16 12 23 +4
11 Adana Demirspor 16 5 5 6 21 17 21 +4
12 Giresunspor 16 5 6 5 17 23 20 -6
13 İstanbulspor 16 4 5 7 26 24 19 +2
14 Altınordu 16 3 7 6 14 20 15 -6
15 Osmanlıspor FK 16 4 9 3 17 25 12 -8
16 Boluspor 16 2 8 6 13 22 12 -9
17 Adanaspor 16 1 9 6 16 28 9 -12
18 Eskişehirspor 16 4 10 2 22 30 5 -8
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa FK 17 13 1 3 47 16 42 +31
2 Samsunspor 17 12 1 4 39 7 40 +32
3 Hekimoğlu Trabzon 17 10 5 2 31 27 32 +4
4 Çorum FK 17 10 6 1 25 20 31 +5
5 Sancaktepe Bld 17 9 5 3 29 15 30 +14
6 İnegölspor 17 8 6 3 26 16 27 +10
7 Pendikspor 17 7 6 4 23 20 25 +3
8 Tarsus İdman Yurdu 17 8 8 1 23 24 25 -1
9 Zonguldak Kömürspor 17 6 6 5 22 22 23 0
10 Hacettepe Spor 17 7 8 2 22 29 23 -7
11 Afjet Afyonspor 17 6 7 4 25 22 22 +3
12 Sarıyer 17 5 6 6 18 19 21 -1
13 Kırklarelispor 17 5 6 6 13 21 21 -8
14 Amed Sportif 17 5 7 5 13 26 20 -13
15 Gümüşhanespor 17 5 9 3 20 24 18 -4
16 Başkent Akademi FK 17 4 10 3 18 24 15 -6
17 1922 Konyaspor 17 4 11 2 19 30 14 -11
18 Şanlıurfaspor 17 0 16 1 4 55 14 -51
Takım O G M B A Y P AV
1 24Erzincanspor 17 10 1 6 25 10 36 +15
2 Serik Belediyespor 17 10 2 5 32 18 35 +14
3 68 Aksaray Belediyespor 17 9 3 5 28 13 32 +15
4 Artvin Hopaspor 17 8 2 7 27 12 31 +15
5 Çatalcaspor 17 6 2 9 26 16 27 +10
6 Karaköprü Belediyespor 17 6 3 8 15 11 26 +4
7 Silivrispor 17 6 5 6 23 19 24 +4
8 Çankaya FK 17 6 6 5 19 20 23 -1
9 Düzcespor 17 6 6 5 11 13 23 -2
10 Buca FK 17 6 6 5 20 24 23 -4
11 Sultanbeyli Bld. 17 5 6 6 17 17 21 0
12 Erzin Spor Kulübü 17 4 5 8 17 16 20 +1
13 Kızılcabölükspor 17 4 6 7 23 24 19 -1
14 Şile Yıldızspor 17 4 7 6 12 14 18 -2
15 Yeni Orduspor 17 2 3 12 6 9 18 -3
16 Yomraspor 17 3 6 8 17 20 17 -3
17 Tokatspor 17 1 13 3 11 34 6 -23
18 Manisaspor 17 0 14 3 11 50 3 -39
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 27/12/2019 Beşiktaş vs Gençlerbirliği
 28/12/2019 MKE Ankaragücü vs Denizlispor
 28/12/2019 İstanbul Başakşehir vs Kasımpaşa
 28/12/2019 Trabzonspor vs Kayserispor
 28/12/2019 Galatasaray vs Antalyaspor
 29/12/2019 Sivasspor vs Göztepe
 29/12/2019 Alanyaspor vs Konyaspor
 29/12/2019 Gaziantep FK vs Yeni Malatyaspor
 29/12/2019 Çaykur Rizespor vs Fenerbahçe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 27/12/2019 Adanaspor vs Fatih Karagümrük
 28/12/2019 Ümraniyespor vs BB Erzurumspor
 28/12/2019 Balıkesirspor vs Osmanlıspor FK
 28/12/2019 Bursaspor vs Hatayspor
 28/12/2019 Altınordu vs Menemenspor
 29/12/2019 Boluspor vs Eskişehirspor
 29/12/2019 Keçiörengücü vs Akhisarspor
 29/12/2019 İstanbulspor vs Adana Demirspor
 29/12/2019 Altay vs Giresunspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 11/01/2020 Bandırmaspor vs Van Spor
 11/01/2020 Kırşehir Belediyespor vs Eyüpspor
 11/01/2020 Tuzlaspor vs Kastamonuspor
 12/01/2020 Elazığspor vs Bayburt Özel İdare Spor
 12/01/2020 Kahramanmaraşspor vs Uşak Spor
 12/01/2020 Bodrumspor vs Ankara Demirspor
 12/01/2020 Ergene Velimeşe vs Sakaryaspor
 12/01/2020 Kardemir Karabükspor vs Sivas Belediyespor
 12/01/2020 Niğde Anadolu FK vs Etimesgut Belediyespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 11/01/2020 24Erzincanspor vs Serik Belediyespor
 11/01/2020 Çankaya FK vs Buca FK
 11/01/2020 Çatalcaspor vs Tokatspor
 11/01/2020 Şile Yıldızspor vs Karaköprü Belediyespor
 12/01/2020 Yomraspor vs Artvin Hopaspor
 12/01/2020 Erzin Spor vs Silivrispor
 12/01/2020 Kızılcabölükspor vs Düzcespor
 12/01/2020 Manisaspor vs Sultanbeyli Bld.
 12/01/2020 68 Aksaray Belediyespor vs Yeni Orduspor
SON YORUMLANANLAR

Briç ve Satranç TV de en çok görmek istediğiniz şey nedir?


NAMAZ VAKİTLERİ
HABER ARA
YUKARI YUKARI