Bugun...



Slava Cup'da ödüller sahiplerini buldu!

Dünyanın en prestijli turnuvalarından kabul edilen Bu yıl 17. düzenlenen ve yalnızca özel davetli Avrupa'nın en iyi Toplam 62 çiftinin katıldığı SLAVA CUP tamamlandı.

facebook-paylas
Güncelleme: 11-03-2019 23:17:12 Tarih: 11-03-2019 22:44

Slava Cup'da ödüller sahiplerini buldu!

 Bu prestijli turnuvaya Türkiye’den davet edilen Briç sporcularımız - Nafiz ZORLU – Nezih KUBAÇ,ikilisi 4. olurken - Enver KÖKSOY – Yusuf SOHTORİK, 39. Namık KÖKTEN – Sedat ALUF ikiliside 20. olarak bitirdiler. Briç satranç TV olarak turnuvayı 4. olarak tamamlayan Nafiz Zorlu-Nezih Kubaç ikilisini tebrik ediyoruz.
 
rk pair nBrd VP
1
BALDURSSON Jon
HARALDSSON Sigurbjorn
128 609.0 
2
AA Terje
LIVGARD Allan
128 607.0 
3
KHOKHLOV Yuri
MATUSHKO George
128 591.0 
4
KUBAC Nezih
ZORLU Nafiz
128 564.0 
5
GUSEV Slava
NIKITINA Alexandra
128 563.0 
6
GOMEROV Pavel
PROKHOROV Dmitri
128 553.0 
7
BIRIN Sergei
NEIMANIS Janis
128 551.0 
8
GROMOV Andrey
GULEVICH Anna
128 550.0 
9
ALTER Florian
GROMOELLER Michael
128 548.0 
10
SLIVA Vitold
VOROBEY Pavel
128 532.0 
11
ORLOV Sergey
RUDAKOV Eugene
128 530.0 
12
DUMBOVICH Miklos
WINKLER Gabor
128 525.0 
13
KHIUPPENEN Yuri
SNO Eugene
128 520.0 
14
BEKESEVICH Igor
RYBIN Sergey
128 519.0 
15
BROCK Sally
MYERS Barry
128 518.0 
16
GUNEV Rossen
STEFANOV Julian
128 513.0 
17
HEGEDUS Gal
SZEGEDI Balazs
128 510.0 
18
FREDIN Peter
SYLVAN Johan
128 507.0 
19
KONTOMITROS Konstantinos
KOUKOUSELIS Tassos
128 506.0 
20
ALUF Sedat
KOKTEN Namik
128 504.0 
21
EKENBERG Simon
HULT Simon
128 504.0 
22
MEDUSHEUSKI Henadzi
SOTNIKAU Andrej
128 501.0 
23
ROVYSHYN Oleg
RYBNIKOV Gennadi
128 500.0 
24
DOXIADIS Konstantinos
ROUSSOS Petros
128 496.0 
25
BERG Erik
KRISTOFFERSEN Christer
128 495.0 
26
BIZON Piotr Antoni
SZYMANOWSKI Marek
128 494.0 
27
EIRIKSSON Sveinn Runar
MAGNUSSON Magnus Eidur
128 489.0 
28
DUBININ Alexander
KRASNOSSELSKI Mikhail
128 489.0 
29
BAREKET Ilan
LENGY Assaf
128 487.0 
30
ARLOVICH Andrey
VAINIKONIS Erikas
128 486.0 
31
ROZENBLYUM Mikhail
SHUDNEV Andrey
128 482.0 
32
ISPORSKI Vladislav
TRENDAFILOV Rumen
128 481.0 
33
KOZLOV Sergey
PETRUNIN Alexander
128 481.0 
34
OLANSKI Wojtek
VAINIKONIS Vytautas
128 476.0 
35
CARIC Jurica
HARSANYI Josef
128 470.0 
36
ELIASSON Per Gunnar
ELMROTH Gunnar
128 467.0 
37
FRIEDLANDER Ehud
LIRAN Inon
128 464.0 
38
SMEDEREVAC Jovanka
WERNLE Sascha
128 464.0 
39
KOKSOY Enver
SOHTORIK Yusuf
128 463.0 
40
DRUTS Vadim
GALAKTIONOV Dmitri
128 459.0 
41
GALAKTIONOVA Olga
 



Kaynak: Haber merkezi

Bu haber 189 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SON DAKİKA Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 26 17 2 7 41 13 58 +28
2 Galatasaray 26 15 4 7 55 27 52 +28
3 Beşiktaş 26 13 5 8 51 34 47 +17
4 Trabzonspor 26 12 7 7 45 36 43 +9
5 Yeni Malatyaspor 26 10 9 7 37 33 37 +4
6 Atiker Konyaspor 26 8 7 11 32 30 35 +2
7 Antalyaspor 26 10 11 5 29 41 35 -12
8 Çaykur Rizespor 26 8 8 10 37 33 34 +4
9 Sivasspor 26 9 10 7 38 39 34 -1
10 Kasımpaşa 26 10 12 4 44 48 34 -4
11 Alanyaspor 26 10 12 4 28 33 34 -5
12 Kayserispor 26 8 9 9 24 34 33 -10
13 Fenerbahçe 26 7 9 10 32 37 31 -5
14 MKE Ankaragücü 26 9 13 4 27 41 31 -14
15 Bursaspor 26 5 8 13 24 31 28 -7
16 Göztepe 26 8 15 3 26 34 27 -8
17 BB Erzurumspor 26 4 12 10 26 35 22 -9
18 Akhisarspor 26 5 15 6 27 44 21 -17
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 12 9 2 1 22 7 28
2 Ümraniyespor 14 9 4 1 22 12 28
3 Denizlispor 13 8 2 3 24 9 27
4 Altınordu 13 7 2 4 24 9 25
5 Hatayspor 13 6 2 5 20 8 23
6 Balıkesirspor Baltok 12 7 3 2 16 11 23
7 Adana Demirspor 13 6 3 4 21 11 22
8 Osmanlıspor FK 14 7 6 1 17 14 22
9 Gazişehir Gaziantep FK 13 6 4 3 19 10 21
10 Eskişehirspor 14 5 3 6 17 17 21
11 Boluspor 13 5 4 4 16 12 19
12 Altay 13 5 5 3 16 12 18
13 İstanbulspor 12 5 4 3 19 20 18
14 Giresunspor 13 4 6 3 15 17 15
15 Adanaspor 13 3 5 5 16 15 14
16 Afjet Afyonspor 13 3 6 4 16 23 13
17 Elazığspor 13 2 8 3 13 21 9
18 Kardemir Karabükspor 13 0 11 2 6 32 2
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 14 11 1 2 37 10 35
2 Fatih Karagümrük 14 10 2 2 27 12 32
3 Tuzlaspor 14 10 3 1 33 9 31
4 Menemen Belediyespor 14 9 1 4 30 15 31
5 Sivas Belediyespor 15 8 3 4 27 19 28
6 Şanlıurfaspor 14 7 3 4 21 12 25
7 Bandırmaspor 14 7 4 3 21 15 24
8 Etimesgut Belediyespor 14 6 3 5 18 13 23
9 Pendikspor 14 5 3 6 20 16 21
10 Kırklarelispor 15 5 4 6 18 16 21
11 Kahramanmaraşspor 14 6 5 3 15 15 21
12 Zonguldak Kömürspor 14 5 4 5 12 12 20
13 Tarsus İdman Yurdu 13 5 4 4 22 23 19
14 Bak Spor 14 4 4 6 15 24 18
15 Fethiyespor 14 3 4 7 11 15 16
16 Tokatspor 14 4 8 2 13 17 14
17 Konya Anadolu Selçukspor 13 2 5 6 18 28 12
18 Darıca Gençlerbirliği 14 3 8 3 12 24 12
Takım O G M B A Y P AV
1 Nazilli Belediyespor 13 9 0 4 27 11 31
2 Hekimoğlu Trabzon 13 8 1 4 21 7 28
3 Nevşehir Belediyespor 13 7 1 5 28 13 26
4 Tire 1922 13 6 0 7 18 8 25
5 Ergene Velimeşe 14 7 4 3 20 13 24
6 Şile Yıldızspor 13 7 4 2 31 18 23
7 Karaköprü Belediyespor 13 7 4 2 23 14 23
8 Silivrispor 14 6 4 4 16 9 22
9 Artvin Hopaspor 13 4 2 7 11 7 19
10 Yomraspor 13 4 2 7 15 12 19
11 Kozan Belediyespor 13 4 2 7 13 11 19
12 Batman Petrolspor 13 5 4 4 12 14 19
13 Erzin Belediyespor 13 4 3 6 19 14 18
14 Erbaaspor 13 4 4 5 17 12 17
15 Gebzespor 14 4 5 5 15 13 17
16 Büyükçekmece Tepecikspor 13 5 6 2 14 15 17
17 Körfez Spor Kulübü 13 1 9 3 8 28 6
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 05/04/2019 Trabzonspor vs Antalyaspor
 06/04/2019 Alanyaspor vs Bursaspor
 06/04/2019 Sivasspor vs Kayserispor
 06/04/2019 Galatasaray vs Yeni Malatyaspor
 07/04/2019 Kasımpaşa vs BB Erzurumspor
 07/04/2019 Göztepe vs Akhisarspor
 07/04/2019 MKE Ankaragücü vs Fenerbahçe
 07/04/2019 Medipol Başakşehir vs Atiker Konyaspor
 08/04/2019 Çaykur Rizespor vs Beşiktaş
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 02/04/2019 Altınordu vs Osmanlıspor FK
 02/04/2019 Kardemir Karabükspor vs Adanaspor
 02/04/2019 Gençlerbirliği vs Boluspor
 02/04/2019 İstanbulspor vs Eskişehirspor
 03/04/2019 Balıkesirspor Baltok vs Giresunspor
 03/04/2019 Gazişehir Gaziantep FK vs Afjet Afyonspor
 03/04/2019 Hatayspor vs Elazığspor
 03/04/2019 Denizlispor vs Altay
 06/04/2019 Boluspor vs Kardemir Karabükspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 03/04/2019 Tokatspor vs Manisa BBSK
 03/04/2019 Anadolu Selçukspor vs Şanlıurfaspor
 03/04/2019 Darıca Gençlerbirliği vs Pendikspor
 03/04/2019 Fatih Karagümrük vs Bandırmaspor
 03/04/2019 Fethiyespor vs Kırklarelispor
 03/04/2019 Kahramanmaraşspor vs Zonguldak Kömürspor
 03/04/2019 Menemen Belediyespor vs Etimesgut Belediyespor
 03/04/2019 Tarsus İdman Yurdu vs Sivas Belediyespor
 03/04/2019 Tuzlaspor vs Bak Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 03/04/2019 Körfez Spor Kulübü vs Batman Petrolspor
 03/04/2019 Artvin Hopaspor vs Şile Yıldızspor
 03/04/2019 Erzin Belediyespor vs Yomraspor
 03/04/2019 Karaköprü Belediyespor vs Silivrispor
 03/04/2019 Kozan Belediyespor vs Erbaaspor
 03/04/2019 Nazilli Belediyespor vs Hekimoğlu Trabzon
 03/04/2019 Nevşehir Belediyespor vs Gebzespor
 03/04/2019 Tire 1922 vs Ergene Velimeşe
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ

Türkiye Satranç Federasyonunu Başarılı buluyormusunuz?


NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI