mostbet giriş , mostbet , mostbet
rinabet giriş , rinabet , rinabet
royalbet giriş , royalbet , royalbet
Tweet |
2019 Genç Milli Takım Seçmeleri Antalya Nazım Hikmet Kültür Kongre Merkezi’nde başladı. 4 gün sürecek seçme yarışmasında bütün gençlerimize Briç ve Satranç TV olarak başarılar dileriz. 2.Tur sonunda oluşan sıralama aşağıda olduğu gibidir. Gün içinde gelişmelerle karşınızda olacağız
U 26 Sıralaması
Sıra | Çift | Skor |
1 | Mehmet Berke UMUTLU - Emre KARIŞAN | 60.60 |
2 | Cahit Yiğit BAŞBUĞ - Muhammed Furkan EKER | 58.40 |
3 | Ekrem TUNA - İsmail YAVAŞ | 54.20 |
4 | Hakan KUŞÇU - Tuğrul Utku SARI | 47.80 |
5 | Metecan KALAYCI - Görkem ÖZGE | 39.30 |
6 | Ahmet Emir ACAR - Enes GÜLŞEN | 38.30 |
7 | Kadir Berkay SEZER - Özgür Serhat ACAY | 26.60 |
8 | Aylin RAMYAR - Berkay BALCI | 8.50 |
9 | Hamza ÇOBAN - Cem CELEP | -10.60 |
10 | Serhat Baran BALKA - Serhat BAYKARA | -12.20 |
11 | Mustafa Melik GEÇGEL - Egemen ÖZCAN | -15.00 |
12 | Cengiz ÖZGEZ - Oğuzhan KADIOĞLU | -18.10 |
13 | Osman KARA - Gizem Nur CAN | -18.10 |
14 | Cem Kaan KARATAŞ - Almir GÜNGÖR | -20.50 |
15 | Selen Büke AKDAŞ - Eren İMDAT | -20.70 |
16 | Büşra KAÇAN - Tunç BAYRAM | -27.10 |
17 | Ömer Faruk GEÇKİL - Halil Atakan DÜZ | -34.00 |
18 | Tufan BAYRAK - Salih HÜRDOĞAN | -64.80 |
19 | Ataberk PEDÜK - Gamze MÜDÜR | -90.30 |
16 Yaş altı
Sıra | Çift | Skor |
1 | Serdal BORA - İzzet Çağan ER | 100.20 |
2 | Egemen ÇİVİCİ - Duru Naz MUTİ | 87.10 |
3 | Tuana ALTUN - Ahmet Furkan TOZCU | 79.40 |
4 | Arda ARGÜN - Rüzgar Ada ARKUN | 67.20 |
5 | Zeynep TORT - Umut Görkem EREN | 46.40 |
6 | Bilge Şüheda YILDIRIM - Tuna AKIN | 22.00 |
7 | Ziya Ozan YILDIRIM - Çağan AVCI | 13.50 |
8 | Yaren KISA - Defne ŞUĞLE | -1.20 |
9 | Mehmet KELEŞ - Eren ASLAN | -3.70 |
10 | Kerim HATINOĞLU - Can DEMİRDELEN | -13.40 |
11 | Şevval DURMAZ - Emre SARIÇİÇEK | -19.60 |
12 | Beren KONAK - Beyza DEMİR | -64.80 |
13 | Nisa TANRIKULU - Hudson David Zafer BURNS | -80.70 |
14 | Elçin ASLAN - Nehir KOZAK | -81.90 |
15 | Nehir TOMBULOĞLU - Baransami KONAK | -139.90 |
U 26 Kadınlar Sıralaması
Sıra | Çift | Skor |
1 | Buket BULUT - Esin ERGÜN | 20.50 |
2 | Buse TÜRKYILMAZ - Büşra GÜLENÇ | 17.30 |
3 | Özge UZUN - Ege BÜLBÜL | 14.00 |
4 | Betül YAYLA - Ayşe ARPA | -7.60 |
5 | Cemre Su ÖZDEMİR - Aysu SAYIN | -14.00 |
6 | Gözde GÜNDAY - Kübra DEMİRCİ | -30.20 |